Team

2021-2022

SKM_C65822070411210

 

Van links naar rechts:

Staand: Ron Schreurs, Manouk Steeghs, Joris Hagens, Constance Ebben, Marijke van Hooren, Erik Nellen

Zittend: Charlie, Nicolle Peeters, Evelien Rongen, Judith Peeters, Jessica van Wylick.

Ontbrekend: Nicky Curvers, Heidi van Wylick, Nienke Locht, Meggie van de Ven, Mieke Vorstermans, Peter van Osch


Charlie

Charlie

Onze schoolhond

Constance Ebben

Constance Ebben

Leerkracht basisgroep 1 en KT lid Unit 1-2-3

constance.ebben@dynamiek.nu

Erik Nellen

Erik Nellen

Leerkracht basisgroep 4-5A

erik.nellen@dynamiek.nu

Evelien Rongen

Evelien Rongen

Leerkracht basisgroep 7/8 en KT lid Unit 4-8

evelien.rongen@dynamiek.nu

Heidi van Wylick

Heidi van Wylick

Leerkracht basisgroep 2B-3B

heidi.vanwijlick@dynamiek.nu

Joris Hagens

Joris Hagens

Leerkracht basisgroep 5B-6

joris.hagens@dynamiek.nu

Judith Peters

Judith Peters

Leerkracht basisgroep 2B-3B

judith.peters@dynamiek.nu

Manouk Steeghs

Manouk Steeghs

Leerkracht in verschillende groepen

manouk.steeghs@dynamiek.nu

Marijke van Horen

Marijke van Horen

Leerkracht basisgroep 5B-6, KT lid ondersteuning en schoolcontactpersoon

marijke.vanhoren@dynamiek.nu

Meggie van de Ven

Meggie van de Ven

Leerkracht basisgroep 7/8

meggie.vandeven@dynamiek.nu

Mieke Vorstermans

Mieke Vorstermans

Onderwijsassistent

mieke.vorstermans@dynamiek.nu

Nicky Curvers

Nicky Curvers

Leerkracht basisgroep 2A-3A

nicky.curvers@dynamiek.nu

Nicolle Peeters

Nicolle Peeters

Administratief medewerkster

Geen afbeelding

Nienke Locht

Leerkracht van verscihllende groepen

nienke.locht@dynamiek.nu

Peter van Osch

Peter van Osch

Conciërge

Ron Schreurs

Ron Schreurs

Directeur

ron.schreurs@dynamiek.nu