Team

Bjorn Schamp

Bjorn Schamp

I-coach

bjorn.schamp@dynamiek.nu

Constance Ebben

Constance Ebben

Leerkracht basisgroep 1

constance.ebben@dynamiek.nu

Erik Nellen

Erik Nellen

Leerkracht basisgroep 4-5A

erik.nellen@dynamiek.nu

Evelien Rongen

Evelien Rongen

Leerkracht basisgroep 7/8 en KT lid Unit 4-8

evelien.rongen@dynamiek.nu

Heidi van Wylick

Heidi van Wylick

Leerkracht basisgroep 2A-3A en KT lid

heidi.vanwijlick@dynamiek.nu

Joris Hagens

Joris Hagens

Leerkracht basisgroep 5B-6

joris.hagens@dynamiek.nu

Judith Peters

Judith Peters

Leerkracht basisgroep 2A-3A

judith.peters@dynamiek.nu

Lian Peeters

Lian Peeters

Leerkracht basisgroep 1

lian.peters@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Maria Spreeuwenberg

Administratie (maandag)

maria.spreeuwenberg@dynamiek.nu

Geen afbeelding

Marianne Groenewegen

Vakleerkracht Muziek

m.groenewegen@dynamiek.nu

Marijke van Horen

Marijke van Horen

Leerkracht basisgroep 5B-6 en KT lid ondersteuning

marijke.vanhoren@dynamiek.nu

Mat Steegh

Mat Steegh

Conciërge

mat.steegh@dynamiek.nu

Meggie van de Ven

Meggie van de Ven

Leerkracht basisgroep 7/8 en rekencoördinator

meggie.vandeven@dynamiek.nu

Mieke Vorstermans

Mieke Vorstermans

Onderwijsassistent

mieke.vorstermans@dynamiek.nu

Nicky Curvers

Nicky Curvers

Leerkracht basisgroep 2B-3B

nicky.curvers@dynamiek.nu

Ron Schreurs

Ron Schreurs

Directeur

ron.schreurs@dynamiek.nu