1. Onze school en haar bestuur


Naar de schoolgids index


De Bottel is de enige (katholieke) basisschool in Lottum, een dorp aan de Maas in Noord-Limburg, met ongeveer 2000 inwoners. Lottum is één van de vele kerkdorpen van de gemeente Horst aan de Maas. Als enige school in het dorp vervult De Bottel niet slechts een onderwijsgevende rol, maar is ze ook betrokken bij diverse dorpsactiviteiten.

De naam De Bottel verwijst naar de bottel van een roos. De roos en de rozenteelt zijn namelijk het bekendste uithangbord van het dorp Lottum, niet voor niets ‘het rozendorp’ genoemd.

Onze school telde de laatste jaren gemiddeld zo’n 150 leerlingen. We starten dit schooljaar naar verwachting met 124 leerlingen. De krimp heeft stevig huisgehouden, maar vlakt momenteel gelukkig af.


Adresgegevens R.K. Basisschool De Bottel


Teamsamenstelling

Directeur

Sandra Bertrand
Aanwezig: dinsdag, donderdagmiddag en vrijdag
Mail: s.bertrand@bottel.nl
Tel: 06-19411098


Intern begeleider

Marinka Coenders
Aanwezig: maandag en donderdag
Mail: m.coenders@bottel.nl


Groepsleerkrachten

Naam Groep Aanwezig E-mail
Jet Titulae 1/2 A maandag, dinsdag, woensdag om de week groep 6/7 j.titulaer@bottel.nl
Anneke Tacken - Huijs 1/2 A donderdag, vrijdag a.tacken@bottel.nl
Marion Heijnen 1/2 B maandag, dinsdag, donderdag m.heijnen@bottel.nl
Mieke Vorstermans – Nijssen 1/2 B vrijdag m.vorstermans@bottel.nl
Lian Peters - van den Brandt 3 maandag, dinsdag l.peters@bottel.nl
Heidi van Wijlick 3   h.vanwijlick@bottel.nl
Bjorn Schamp 4/5 dinsdag t-m vrijdag waarvan di en wo ICT taken invullend voor het cluster b.schamp@bottel.nl
Corry Obbink - Hijlkema 4/5 maandag, dinsdag en woensdag c.obbink@bottel.nl
José Peelen-Mulders 6/7 maandag, dinsdag en woensdag om de week j.peelen@bottel.nl
Meggie van de Ven 6/7 donderdag, vrijdag m.vandeven@bottel.nl
Anouk Jenneskens 8 maandag,  dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag a.jenneskens@bottel.nl
Jan Beterams 8   j.beterams@bottel.nl

 

Onderwijsondersteuning

Naam Functie Aanwezig
Susanne Huijs Schoonmaakster maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Mat Steegh Conciërge dinsdagmorgen, donderdagmorgen
Mieke Vorstermans Onderwijsassistente maandagmorgen, donderdagmorgen

 

Verder zijn we erg blij met de vrijwillige inzet van een aantal vaste personen. Zij ondersteunen ons op allerlei gebied; van huishoudelijke taken en klusjes tot leerlingbegeleiding en bemensing van onze TSO en bibliotheek.


Ons schoolbestuur

Basisschool De Bottel valt onder het bestuur van de stichting Dynamiek Scholengroep.
Dynamiek Scholengroep verzorgt primair onderwijs in de gemeente Horst aan de Maas en Venray. Ruim 3500 kinderen bezoeken de 20 scholen van onze stichting. Als bestuursvorm is gekozen voor een model met een Raad van Toezicht en een College van Bestuur.
 
College van Bestuur:

  • de heer Jos Baggen

Het College van Bestuur wordt ondersteund door een stafbureau.
 
Raad van Toezicht:

  • de heer Bart Janssen, voorzitter
  • de heer Chrit de Koning
  • de heer René Joosten

 
Adresgegevens:
Postadres: Postbus 6162, 5960 AD Horst
Bezoekadres: Expeditiestraat 3a, 5961 PX Horst
077-4678020
www.dynamiek.nu
info@dynamiek.nl


Download deze pagina Download de gehele schoolgids